• VÝSTAVA ROADSHOW - KAM NA VYSOKÚ ŠKOLU🧑‍🎓

Žiaci nadstavbového maturitného ročníka sa dňa 1.10.2024 zúčastnili výstavy vysokých škôl pod názvom Kam na vysokú - ROADSHOW v Poprade.

Cieľom výstavy vysokých škôl a pomaturitného vzdelávania bolo predstaviť študentom v regiónoch možnosti vzdelávania na Slovensku a v zahraničí. Súčasťou výstavy bol aj program: prezentácia vysokých škôl, prednášky a ukážky technického vybavenia, kariérne poradenstvo pre študentov. Regionálna výstava pomaturitného vzdelávania Kam na vysokú školu určená žiakom, ktorí uvažujú nad ďalším štúdiom na vysokej škole.

• Medzinárodný deň kávy☕

Dňa 1. októbra 2024 sa v priestoroch našej školy konal workshop pri príležitosti Medzinárodného dňa kávy. Hlavnou témou bolo porovnanie výberovej kávy a komerčnej kávy, bežne dostupnej v supermarketoch.

Po krátkej prezentácii mali žiaci možnosť porovnať kávové zrná výberovej a komerčnej kávy a vidieť rozdiel v kvalite zŕn. Taktiež mali možnosť ochutnať dve rôzne výberové kávy a pokúsiť sa ich priradiť k správnym chuťovým profilom.

Do fotogalérie bol pridaný nový album OZNAM.

Riaditeľstvo SOŠ služieb MP v Levoči oznamuje všetkým obyvateľom mesta Levoča a blízkeho okolia, že aj v školskom roku 2024/2025 škola poskytuje služby pre verejnosť:

- DIAGNOSTIKA A OPRAVY CESTNÝCH MOTOROVÝCH VOZIDIEL 🚗 🚘

- VÝROBA PEKÁRSKYCH A CUKRÁRSKYCH VÝROBKOV 🍰🎂

• AUTOŠKOLA

Do fotogalérie bol pridaný nový album autoskola.

Študuješ na NAŠEJ ŠKOLE?

Získaj VODIČSKÝ PREUKAZ za BEZKONKURENČNÚ cenu !

Ďalšou VEĽKOU VÝHODOU prečo ŠTUDOVAŤ na NAŠEJ ŠKOLE je získanie vodičského preukazu za bezkonkurenčnú cenu.

Cena kurzu pre našich žiakov je 800 €.

Tak neváhaj a príď študovať k nám!

• Denník Anny Frankovej

Do fotogalérie bol pridaný nový album Denník Anny Frankovej.

Denník Anny Frankovej a jeho odkaz

Pri príležitosti Dňa obetí holokaustu a rasového násilia sa naši žiaci zúčastnili podujatia pod názvom: Denník Anny Frankovej a jeho odkaz v Spišskej knižnici. O holokauste a genocíde Židov je dôležité hovoriť. Strach, zúfalstvo, utrpenie, ktoré ľudia prežívali v tomto období počas druhej svetovej vojny je pre nás nepredstaviteľné.

• Maturitné skúšky

Do fotogalérie bol pridaný nový album Maturitné skúšky.

V dňoch od 3. 6. 2024 do 5. 6. 2024 sa na našej škole konali ústne maturitné skúšky z praktickej a teoretickej časti odbornej zložky, slovenského a anglického jazyka. Našim úspešným maturantom blahoželáme k zvládnutiu skúšky dospelosti a prajeme im veľa úspechov, či už v ďalšom štúdiu na vysokej škole, alebo na ceste za svojimi cieľmi a snami. Učiteľom ďakujeme za ich prípravu a trpezlivosť a našim cukrárom a majstrom za skvelé občerstvenie a dezert pre skúšobné komisie.

Sobota 5. 10. 2024
      • Konzultačné hodiny

• Stredná odborná škola služieb Majstra Pavla
      • Kukučínova 9